KSO mobil uygulamasını hayata geçirdi

KSO mobil uygulamasını hayata geçirdi
KSO mobil uygulamasını hayata geçirdi
KONYA (AA) - Konya Sanayi Odası (KSO) Konyalı sanayicilerin oda faaliyetleri, sektörel gelişmeler ve etkinliklerden anında haberdar olmalarını...

KONYA (AA) - Konya Sanayi Odası (KSO) Konyalı sanayicilerin oda faaliyetleri, sektörel gelişmeler ve etkinliklerden anında haberdar olmalarını sağlayacak KSO mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Konya Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Kütükcü, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, akıllı telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bu uygulama ile KSO üyelerinin artık müşterilerine daha yakın olacaklarını söyledi.

Uygulamanın üyelere iletişim kolaylığı sağlayacağını anlatan Kütükcü, şunları söyledi:

"Sanayicilerimize daha kaliteli hizmet vermek ve firmalarımızın tanınırlığını arttırmak amacıyla hayata geçirdiğimiz bu mobil uygulama ile, üyelerimiz oda faaliyetleri, etkinlikleri ve sektörel gelişmelerden anında haberdar oluyor. Firmalarımıza ürünlerini dünyaya daha iyi bir şekilde tanıtma imkanı da sunan KSO Mobil Uygulaması, aynı zamanda müşterilerin Konyalı firmalarımızın adreslerini harita üzerinden bulmalarına imkan veriyor."

 


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  tobb

  ,

  Telefon

  ,

  iletişim

  ,

  sanayi

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet