Kulu Belediye Başkanı Yıldız'dan, Kulu'nun Sesi Gazetesine ziyaret

Kulu Belediye Başkanı Yıldız'dan, Kulu'nun Sesi Gazetesine ziyaret
Kulu Belediye Başkanı Yıldız'dan, Kulu'nun Sesi Gazetesine ziyaret
KONYA (AA) Kulu Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız, Kulu'nun Sesi Gazetesini, 25. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ziyaret etti.Gazetenin İmtiyaz sahibi...

KONYA (AA) Kulu Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız, Kulu'nun Sesi Gazetesini, 25. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ziyaret etti.

Gazetenin İmtiyaz sahibi Tamer Tuncay ile sohbet eden Başkan Yıldız, "Kulu'ya verdiğiniz emekten dolayı teşekkür ederim. Gazetenizin, toplumsal olaylara ve kültürel faaliyetlere duyarlı, gazetecilik mesleğine yakışır yayın ilkelerine sahip olma özelliği ile uzun yıllardır sürdürmekte olduğu başarılı yayın hayatını takdir ediyorum. Daha uzun yıllar ilçemize faydalı ve başarılı hizmetlerde bulunacağınıza inanıyorum" dedi.

Kulu'nun Sesi Gazetesi arşivini inceleyen Başkan Yıldız, "Yaptığınız haberler ve arşivinizle 1991 yılını tekrardan yaşamış olduk, çok güzel çalışmalar gazetemizin bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Tuncay ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Okuyucularımızın desteği gün geçtikçe artıyor, bundan dolayı üstlendiğimiz görevin bilincindeyiz. Kulu'ya 25 yılda gazetecilik adına bir şeyler kattıysak ne mutlu bize. İleriki haftalarda Kulu'ya büyük bir sürprizim var. İnşallah ilçemiz daha çok adından söz ettirecek, daha çok kalkınacak" dedi.