Kurban Bayramı kutlanıyor

Kurban Bayramı kutlanıyor
Kurban Bayramı kutlanıyor
KONYA  (AA) - Beyşehir ilçe protokülü, bayramlaşma programında bir araya geldi.İçerişehir Mahallesi'ndeki Eşrefoğlu Camisi Külliyesi bünyesinde yer...

KONYA  (AA) - Beyşehir ilçe protokülü, bayramlaşma programında bir araya geldi.

İçerişehir Mahallesi'ndeki Eşrefoğlu Camisi Külliyesi bünyesinde yer alan tarihi bedestende düzenlenen resmi bayramlaşma programının ardından ilçe protokolü, sırasıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü, Devlet Hastanesi ve İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti.

Protokol mensupları, hastane ziyaretlerinde acil serviste tedavi gören hastalar ile sağlık çalışanlarının bayramını kutlayıp "geçmiş olsun" dileğinde bulundu. Protokol,  bayram münasebetiyle daha sonra şehit aileleri ve gazileri de evlerinde ziyaret etti.

Bayramlaşma programına AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, İlçe Garnizon ve Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Yalçın Urlu, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdür Vekili Sefa Mercan, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.