Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Torku Konyaspor Teknik Direktörü Kocaman: - "Giresunspor'u tebrik ediyorum. Yedek kadroyla, hak ederek bizi yendiler. Biz de önümüzdeki grup maçlarında bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız"

KONYA (AA) - Torku Konyaspor Teknik Direktörü Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası H Grubu'nda Giresunspor karşısında aldıkları mağlubiyete ilişkin, "Giresunspor'u tebrik ediyorum. Hak ederek bizi yendiler. Biz de önümüzdeki grup maçlarında bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız" dedi.

Kocaman, karşılama boyunca iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Giresunspor'un maç boyunca istediği oyunu sahaya yansıttığına dikkati çeken Kocaman, "Giresunspor'u tebrik ediyorum. Yedek kadroyla, hak ederek bizi yendiler. Biz de önümüzdeki grup maçlarında bu yenilgiyi telafi etmeye çalışacağız. Bu maça ilişkin çok fazla söylenecek söz yok" diye konuştu.

Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası maçlarının, ligde forma giyemeyen oyuncuları görme açısında da önemli bir fırsat olduğunu belirterek, takım oyunuyla hedeflerine ulaşmak için çaba sarf edeceklerini bildirdi.

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise maç boyunca Torku Konyaspor'a pozisyon vermediklerini aktardı.

Oyunun gidişatından ve skordan son derece memnun olduğunu dile getiren Sözeri, "Bu maça yedek ağırlıklı kadroyla çıktık. Forma şansı bulamayan oyuncularımızın bu maçtaki performansı ziyadesiyle beni mutlu etti. Oyun olarak da istediğimizi sahaya yansıttık. Güzel bir galibiyet oldu. Oyuncularımı tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.