Meram Evlilik Akademisi'ne kayıtlar başladı

Meram Evlilik Akademisi'ne kayıtlar başladı
Meram Evlilik Akademisi'ne kayıtlar başladı
KONYA (AA) - Meram Belediyesi tarafından yeni evlenecek ve evli çiftlere yönelik düzenlenen "Evlilik Akademisi"ne kayıtlar başladı.Meram Belediye...

KONYA (AA) - Meram Belediyesi tarafından yeni evlenecek ve evli çiftlere yönelik düzenlenen "Evlilik Akademisi"ne kayıtlar başladı.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, yaptığı açıklamada sağlıklı aile yapısının yalnız kendi üyeleri için değil çevresi ve toplumu için de bir denge ve güven unsuru olduğunu ifade etti.

Medeniyet mirası içinde aile kurumunun öncü ve belirleyici bir değere sahip olduğunu ifade eden Toru, şunları kaydetti:

"Evlilik Akademisi'nde hedefimiz; yeni evlenen çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak ve evlilik hayatlarını mutlu şekilde nasıl devam ettirecekleri hakkında onlara bilgi sunmaktır. Aile içi huzur ve refahın gelişmesi için; sağlam, güçlü, sosyal ve uyumlu bir aile birlikteliğinin oluşmasına yardımcı olmak ve ayrıca yaşadığı çevreye duyarlı, yapıcı ve verimli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak ve geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı, gençlerimizi sağlıklı bir nesil olarak nasıl yetiştirecekleri konusunda aile üyelerini bilinçlendirmek de temel hedeflerimiz arasındadır."


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Belediye

  ,

  Aile

  ,

  sosyal

  ,

  evlilik