Meram'a 8 bin 200 metrekarelik rekreasyon alanı

Meram'a 8 bin 200 metrekarelik rekreasyon alanı
Meram'a 8 bin 200 metrekarelik rekreasyon alanı
KONYA (AA) - Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'nun talimatıyla 7 bin 800 nüfusun yaşadığı Muradiye Mahallesi'nde 8 bin 200 metrekarelik rekreasyon...

KONYA (AA) - Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'nun talimatıyla 7 bin 800 nüfusun yaşadığı Muradiye Mahallesi'nde 8 bin 200 metrekarelik rekreasyon alanı kazandırılıyor.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Muradiye Mahallesi'nde yapımı devam eden rekreasyon alanında incelemelerde bulundu. Çevre ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi noktasında belediye olarak yaptıkları çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Toru, şöyle konuştu:

"Muradiye Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlarımız, spor alanı ve yeşil alanla ilgili bizden talepte bulunmuşlardı. 'Yerinde Tespit Yerinde Çözüm' sloganıyla yaptığımız toplantılarda da muhtarımız tarafından bizden spor alanı ve park talep edilmişti. Bu bölgenin ihtiyacının karşılanması amacıyla toplamda 8 bin 200 metrekarelik bir alanda; havuz, yürüyüş alanları, kameriyeler, çocuk oyun alanları, spor alanları ve fitness gruplarının bulunduğu bir rekreasyon alanı düzenlememiz şu an devam ediyor. Bu park alanımızın tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinlerimizin 15 yıllık park ve spor alanı ihtiyacı da giderilmiş olacak." 


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  çevre

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Oyun

  ,

  Çocuk

  ,

  Yaşam

  ,

  fitness

  ,

  başkan