Parıltı ailesi yaptırdıkları okulu ziyaret etti

Parıltı ailesi yaptırdıkları okulu ziyaret etti
Parıltı ailesi yaptırdıkları okulu ziyaret etti
- Seydişehir'de kendi adlarına yaptırdıkları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uygulama Anaokulu'nu okulu ziyaret eden hayırsever Leman ve Kadir Parıltı çocuklarla derse katıldı.

KONYA (AA) - Seydişehir'de kendi adlarına yaptırdıkları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uygulama Anaokulu'nu okulu ziyaret eden hayırsever Leman ve Kadir Parıltı çocuklarla derse katıldı.

Okulu, eşi Leman Parıltı ile beraber ziyaret eden hayırsever Kadir Parıltı, memleketine yıllar sonra gelerek minik çocuklarının eğitiminde ilk adımını atacağı modern bir okulu kazandırmanın sevincini çocuklarla beraber yaşadı. Parıltı, okulu ve sınıfları tek tek gezerek, çocuklarla ilgilendi, minik çocukların başını okşadı ve onlara çeşitli hediyeler dağıttı.

Yıllar sonra imkanlarını memleket insanlarıyla paylaşmanın sevincini yaşadığını vurgulayan Hayırsever Kadir Parıltı, "Benim için en büyük hizmet, insana yapılan hizmettir. Rabbim bana bu hizmeti nasip etti. İmkanı olan bütün adamlarımıza bugünkü, benim yaşadığım mutluluğu yaşamalarını diliyorum" diye konuştu. Öğrencilerde yaptıkları resimleri aileye hediye etti.

Okul Müdürü Seyit Ali Koç, ilçeye katkılarından dolayı Hayırsever Parıltı ailesine teşekkür etti. 


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Anadolu

  ,

  Ali Koç

  ,

  Hediye

  ,

  Modern

  ,

  Okul

  ,

  ,

  hizmet