"Potanın Kartalları" gözünü Türk Telekom maçına çevirdi

"Potanın Kartalları" gözünü Türk Telekom maçına çevirdi
"Potanın Kartalları" gözünü Türk Telekom maçına çevirdi
- Torku Konyaspor Basketbol Kulübü Başkan Yardımcısı Öten: - "Önümüzdeki maç ve Royal Halı Gaziantep maçını alıp, ilk yarıyı 8 galibiyetle tamamlamak istiyoruz"

KONYA (AA) - Torku Konyaspor Basketbol Kulübü Başkan Yardımcısı Kerem Öten, önlerindeki maç ve Royal Halı Gaziantep maçını alıp, ilk yarıyı 8 galibiyetle tamamlamak istediklerini söyledi.

Öten, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş İntegral Forex maçında takımın müsabakanın sonuna kadar çok iyi mücadele ettiğini anlattı. 

Galibiyet serisi yakaladıklarını, bunu devam ettirmek istediklerini dile getiren Öten, ilk yarıda alabilecekleri en yüksek galibiyet sayısına ulaşmak istediklerini kaydetti.

Öten, ligde alt sıradaki takımların son haftalarda kazanmaya başladığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

"İkinci yarı mücadele ve rekabet fazla olacak. Çoğu takım eksik gördüğü yerlere takviyeler yapıyor. Önümüzde Türk Telekom ve Royal Halı Gaziantep maçları var. Özellikle son 4 maç çok zorlu rakiplerle karşılaştık. Zor bir süreçten geçtik. Türk Telekom gibi daha dengeli bir takıma karşı deplasmandan galibiyetle dönmek istiyoruz. Önümüzdeki maç ve Royal Halı Gaziantep maçını alıp, ilk yarıyı 8 galibiyetle tamamlamak istiyoruz."

- Transfer çalışmaları sürüyor

Transferle ilgili çalışmalar yaptıklarını ancak henüz netleşmiş bir isim olmadığını bildiren Öten, "Alternatif mevkiler için çalışmalarımız var. Hocamız farklı mevkilere bakıyor. İhtiyaç olması durumunda sıkıntıya düşmemek için transfer yapabiliriz" dedi.