"Potanın Kartalları"nın Avrupa kupası hayali

"Potanın Kartalları"nın Avrupa kupası hayali
"Potanın Kartalları"nın Avrupa kupası hayali
- Torku Konyaspor Basketbol Kulübü Başkan Yardımcısı Öten: - "Tabii ki ilk hedefimiz Konya'yı ligde en iyi şekilde temsil etmek. Arkasından da play-off ve Avrupa kupası hayalini gerçekleştirmek istiyoruz. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız"

KONYA (AA) - Torku Konyaspor Basketbol Kulübü  Başkan Yardımcısı Kerem Öten, ilk hedeflerinin Konya'yı ligde en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirterek, "Arkasından da play-off ve Avrupa kupası hayalini gerçekleştirmek istiyoruz. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız" dedi.

Öten, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 haftada 4 galibiyet aldıklarını, geçen sezonlara bakıldığı zaman ligin en iyi başlangıcını yaptıklarını söyledi.

Bu başarıda takımın istikrarının büyük katkısı olduğunu ve geçen seneki oyuncu iskeletini koruduklarını ifade eden Öten, değişen yabancı statüsünü de iyi değerlendirdiklerini dile getirdi.

Öten, 7 haftada alınan sonuçların ardından havaya girmemeleri gerektiğini vurgulayarak, şöyle devam etti:

"Aynı ciddiyetle ve bilinçle tüm maçlarımıza hazırlanmaya devam edeceğiz. Sezonun sonu bizi nereye götürür bilmiyoruz. Tabii ki ilk hedefimiz Konya'yı ligde en iyi şekilde temsil etmek. Arkasından da play-off ve Avrupa kupası hayalini gerçekleştirmek istiyoruz. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız. Her maçı tek tek düşünüyoruz. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Seyircimize de teşekkür ediyoruz. Bütün maçlarımızda salonu doldurdular. Rakiplerimizin çekineceği bir deplasman haline geldik."