Recep Şeker TOKİ esnafını ziyaret etti

Recep Şeker TOKİ esnafını ziyaret etti
Recep Şeker TOKİ esnafını ziyaret etti
KONYA (AA) - AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Karaman'da minibüsçüler kooperatiflerini, taksi duraklarını ve TOKİ esnafını ziyaret...

KONYA (AA) - AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Karaman'da minibüsçüler kooperatiflerini, taksi duraklarını ve TOKİ esnafını ziyaret etti.

Şeker ve beraberindeki heyet, ziyarette minibüsçü esnafı, taksici esnafı ve TOKİ esnafı ile sohbet etti. Esnafın sıkıntılarını dinleyen Şeker, sorunların çözümleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan Şeker, istişarelerin verimli geçtiğini belirterek, halkın gösterdiği ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şeker, konuşmasında, "İnşallah 1 Kasım'daki seçimlerde 7 Haziran'daki neticelerden çok daha iyi netice alacağımızı görüyoruz. Bizim görevimiz çalışmak, vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek halkımıza hizmet etmek, problemlerine çözüm bulmak Karaman'da ve Türkiye 'de 'Durmak yok yola devam' diyoruz, halkımıza hizmete devam diyoruz" dedi.

Milletvekili Dr. Recep Şeker ile birlikte ziyarete İl Başkanı Nazmi Ünlü , İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de katıldı.