RİBAT yaz okulları tamamlandı

RİBAT yaz okulları tamamlandı
RİBAT yaz okulları tamamlandı
KONYA (AA) - Okulların kapanmasıyla birlikte açılan Ribat Eğitim Vakfının Yaz Okulları, tamamlandı.Yaz Okulu öğretmenlerine yönelik ise Ribat Eğitim...

KONYA (AA) - Okulların kapanmasıyla birlikte açılan Ribat Eğitim Vakfının Yaz Okulları, tamamlandı.

Yaz Okulu öğretmenlerine yönelik ise Ribat Eğitim Vakfı Aşevi Konferans Salonunda bir program düzenlendi. Ribat Eğitim Vakfı Yaz Okullarının son gününde, okullara katılan öğrencilere katılım belgeleri verilerek, yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyük, yaptığı konuşmada, yurt imkanının da sunulduğu yaz okullarında kurumsallaşmanın rahatlığını yaşadıklarını ifade etti.

Yaz Okulları'na halkın teveccühünün son derece yüksek olduğunu belirten Büyük, şöyle devam etti:

"Biz de hazırlamış olduğumuz programlarla bu teveccühe layık olmaya çalıştık. Ribat Yaz Okulları için Selçuklu Belediyemizin katkılarıyla bir kitap hazırladık ve bütün okullarımızda bu kitaplarımızı okuttuk. Biz nesil yetiştirmenin her şeyden önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Onun için de öğrencilerimize eğitimi sıkmadan veriyoruz. Öğrencilerimize geziler düzenledik, yüzme programları düzenledik, spor aktiviteleri düzenledik, turnuvalar yaptık. Her öğrencinin seviyesine göre eğitimler verildi. Eğitimler verilirken çocuklarımızın oyun ihtiyaçları da düşünüldü. Ribat Eğitim Vakfının Yaz Okuluna bine yakın öğrenci katıldı."