Saadet Partisi Karapınar İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

Saadet Partisi Karapınar İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
Saadet Partisi Karapınar İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
KONYA (AA) - Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hasan Hüseyin Uyar, partisini 2015 genel seçimlerinde en güçlü hale getirmek için çalışacaklarını...

KONYA (AA) - Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hasan Hüseyin Uyar, partisini 2015 genel seçimlerinde en güçlü hale getirmek için çalışacaklarını söyledi.

Uyar, bir lokantada gerçekleştirilen Karapınar İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, amaçlarının başta Türkiye olmak üzere tüm insanlığın saadeti olduğunu ifade etti.

 Partisini 2015 seçimlerinde en güçlü hale getirmek için çalışacaklarını belirten Uyar, şunları kaydetti:

"Saadet Partisi'nin en önemli görevi; barış, kardeşlik, hak, özgürlükler, adalet , refah ve saygınlık alanında Türkiye'yi örnek ve yaşanılır hale getirmektir. Türkiye'de 70'e yakın parti vardır. Bunların hepsi hemen hemen birbirinin aynısıdır. Ancak Saadet Partisi diğerlerinden farklıdır. Adil düzeni, İslam birliğini savunan ve kendi öz kaynakları ile ayakta duran bir partidir. Bunları diğer hiçbir partide göremezseniz. Haziran 2015 seçimlerinde kötü gidişe dur demek gerekiyor. Bunun için Saadet Partisi etrafında birleşmeye davet ediyorum."

Toplantıya, Karapınar İlçe Başkanı Kemal Kor ve çok sayıda partili katıldı.