Selçuk İletişim Gazetesi'nin 150. sayısı yayında

Selçuk İletişim Gazetesi'nin 150. sayısı yayında
Selçuk İletişim Gazetesi'nin 150. sayısı yayında
KONYA (AA) - Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi'nin uygulama birimi olarak 1997 yılında yayın hayatına başlayan Selçuk İletişim Gazetesi,...

KONYA (AA) - Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi'nin uygulama birimi olarak 1997 yılında yayın hayatına başlayan Selçuk İletişim Gazetesi, mart ayı itibarıyla çıkardığı 150. sayısını okurlarıyla buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Üniversite ve şehir gündemine dair güncel haberleri, köşe yazıları, röportajları, araştırma ve inceleme yazıları, kültür , sanat , medya, müzik ve spor gibi sayfalarıyla her aşaması öğrenciler tarafından hazırlanan gazete , 150. sayısını İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kalender, Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Yalçın Kaya, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Arş. Gör. Emre Olkun, öğretim üyeleri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen törenle kutladı.

Kalender, tamamı öğrenciler tarafından çıkartılan bir uygulama gazetesinin 150. sayısını çıkarmasının gerçekten büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Gazeteyi, İletişim Fakültesi öğrencilerine çok önemli katkılar sağlaması açısından oldukça önemsediğine işaret eden Kalender, "150. sayısına ulaşan gazetemizin çok daha uzun sayılara ulaşmasını diliyor, ilk günden bu zamana kadar gazetemizde çalışan, katkı sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra 150. yıla özel hazırlanan pasta, öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından kesildi.