Selçuklu'da mahalle konağı tamamlanıyor

Selçuklu'da mahalle konağı tamamlanıyor
Selçuklu'da mahalle konağı tamamlanıyor
KONYA (AA) - Selçuklu Belediyesi tarafından Mehmet Akif Mahallesi'ne kazandırılacak olan Mehmet Akif Mahalle Konağının yüzde 95'lik kısmı...

KONYA (AA) - Selçuklu Belediyesi tarafından Mehmet Akif Mahallesi'ne kazandırılacak olan Mehmet Akif Mahalle Konağının yüzde 95'lik kısmı tamamlandı.

Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, vatandaşların sosyal hayatına değer katacak modern tesisler üretmeye devam ettiklerini ifade etti.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ne kazandıracakları mahalle konağının, içerisinde bulunan farklı etkinlik alanlarıyla vatandaşların sosyal ve kültürel hayatına canlılık katacağını belirten Altay, şu bilgileri verdi:

"İki kattan oluşan ve 2 bin 936 metrekare alana sahip olan Mehmet Akif Mahallesi Mahalle Konağının birinci katında emekli lokali, kapalı havuz, sauna, buhar odası, hamam, vitamin bar ve doktor odası bulunacak. İkinci katında ise hanımlar lokali, çocuk kulübü, spor salonu, dinlenme odası, fitness salonu ve soyunma odaları yer alacak. 3 milyon 277 bin liraya mal olacak konağın 2015'in ilk aylarında ilçe halkının hizmetine sunulacak."