Seydişehir Belediye Başkanı Tutal, sporcularla bir araya geldi

Seydişehir Belediye Başkanı Tutal, sporcularla bir araya geldi
Seydişehir Belediye Başkanı Tutal, sporcularla bir araya geldi
KONYA (AA) - Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Belediyesi voleybol takımı sporcuları ile yemekte bir araya geldi.Tutal, Adile...

KONYA (AA) - Seydişehir  Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Belediyesi voleybol takımı sporcuları ile yemekte bir araya geldi.

Tutal, Adile Baysal Kültür ve Sanat Evi'ndeki programda yaptığı konuşmada, Seydişehir Belediyesi voleybol takımının bu yıl genç bir ekipten oluştuğunu söyledi.

Önceki yıllarda farklı kulüplerden gelen sporcular olduğunu ifade eden Tutal, şunları kaydetti:

"Şu an aynı kulüp ve aynı ekibin olması bizim için bir avantaj. Sizin için de bir avantaj. Antrenmanları beraber yapıyorsunuz. Geçen yıl ekibimiz çok iyiydi. Ancak koordinasyon sağlayamadığımız için takım ruhu oluşturamadık. Bu yüzden istediğimiz ölçüde sonuç alamadık. İnşallah bu yıl sizlerle başaracağız. Sizlere güveniyoruz. Hem ekibin genç olması, hem de aynı takımdan gelmiş olmanız büyük avantaj, inşallah iyi olur. Ben hepinize başarılar diliyorum."

Programa, Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Alaaddin Göncü, kulüp yöneticileri Faruk Yiğit, Kudret ekinci, antrenör Süleyman Kılınç ve sporcular katıldı.

Takım daha sonra spor salonuna geçerek hazırlık antrenmanı yaptı.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  sanat

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Voleybol

  ,

  kültür

  ,

  genç

  ,

  Kulüp