Seydişehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Seydişehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Seydişehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
KONYA (AA) - Seydişehir Belediyesi, hizmet birimlerinde kullanılması için yeni araçlar aldı.Başkan Mehmet Tutal, Seydişehir'de hizmetlerin daha iyi...

KONYA (AA) - Seydişehir Belediyesi, hizmet birimlerinde kullanılması için yeni araçlar aldı.

Başkan Mehmet Tutal, Seydişehir'de hizmetlerin daha iyi yürütülmesi ve çalışmaların aksamaması amacıyla araç sayısını artırma kararı aldıklarını söyledi.

Köy ve kasabalardan dönüşen mahalle sayısının artması ve araçların metal yorgunluğunun çoğalması nedeniyle araç sayısını artırmayı planladıklarını belirten Tutal, şunları kaydetti:

"Bundan dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye 'mizden cüzi bir bedelle temin etmiş olduğumuz araçlar hizmete başladı. Toplu ulaşım için bir otobüs, Fen İşleri Müdürlüğü'nde kullanılmak üzere, 3 adet pikap, zabıta ve kültür işlerinde ve genel işlerde kullanılmak üzere 2 araç, büyük işlerde kullanılmak üzere 1 vinç ve uzak mahallelerimizde çöp toplama hizmetleri için 1 adet kamyon temin ettik. Bu şekilde hem araç filomuz genişletildi, hem de personelimizin rahat bir şekilde çalışabilmesi sağlandı. İlçemize hayırlı olsun."