Seydişehir Kaymakamlığı'nda "YGS" toplantısı

Seydişehir Kaymakamlığı'nda "YGS" toplantısı
Seydişehir Kaymakamlığı'nda "YGS" toplantısı
KONYA (AA) - Haftasonu yapılacak YGS'de herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Kaymakamlıkta toplantı yapıldı.Kaymakam Tuncay Sonel başkanlığında...

KONYA (AA) - Haftasonu yapılacak YGS'de herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Kaymakamlıkta toplantı yapıldı.

Kaymakam Tuncay Sonel başkanlığında yapılan toplantıya, Ahmet Cengiz Mühendislik Fakültesi Dekanı ve İlçe Sınav Koordinatörü Prof. Dr. Selman Türker, Jandarma Komutanı Yzb. Mehmet Oyanık, Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan, Milli Eğitim Müdürü Fatih Küçük, Sağlık Müdürü Özcan Baba ve Yüksekokul Müdür Yrd. Yusuf Uzun katıldı.

Kaymakam Tuncay Sonel, yaptığı açıklamada, geçen yıl ÖSYM nezdinde yaptıkları müracaatların sonuç verdiğini ve Seydişehir'in de sınav merkezi kapsamına alındığını belirtti.

Geçen yıl sınava giren ve önceki yıllara göre çok daha rahat ortamda sınav veren öğrenciler ve ailelerinden bu konuda çok olumlu dönüşler olduğunu ifade eden Sonel, "Bizler, adaylarımızın rahat bir sınav geçirmelerini sağlamak için gerekli tedbirleri alacağız. Adaylarımızın dikkatini dağıtacak hiçbir olumsuzluğun yaşanmamasını istiyoruz ve Seydişehir ailesi olarak bu konuda hassasız. Sınava girecek tüm adaylarımıza ve ailelerine başarılar diliyorum" dedi.