Seydişehir'de "Ailede Sevgi" konferansı

Seydişehir'de "Ailede Sevgi" konferansı
Seydişehir'de "Ailede Sevgi" konferansı
KONYA (AA) - Konya Büyükşehir ve Seydişehir Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Medeniyet Okulları Projesi kapsamında "Ailede Sevgi" konferansı...

KONYA (AA) - Konya Büyükşehir ve Seydişehir Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Medeniyet Okulları Projesi kapsamında "Ailede Sevgi" konferansı verildi.

Belediye düğün salonundaki konferansta konuşan davranış bilimleri uzman Şengül Yiğit, günümüzde aile değerlerinin sarsıldığını ve ciddi manada bir eksikliğin olduğunu belirtti.

Şengül Yiğit, konuşmasında erkeğin ve kadının eşit olmadığını hatta eşit olmaması gerektiğine dikkat çekerek, erkeğin güçlü, kuşatan bir yapısı olurken kadının ise naif; hassas bir yapısı olduğunu anlattı.

Yiğit, evde eşlerin birbirine daha çok vakit ayırması, halleşmesi gerektiğini vurgulayarak, "3T" kuralı olarak nitelendirdiği teslimiyetin, tevekkül ve tefekkürün ailelere yüzde yüz mutluluk getireceğini ifade etti.

Konferansa Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Müftüsü Kemal Demirel, AK  Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve çok sayıda vatandaş katıldı.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Belediye

  ,

  Aile

  ,

  Parti

  ,

  ilçe

  ,

  Büyükşehir