Seydişehir'de gazeteciler günü etkinliği

Seydişehir'de gazeteciler günü etkinliği
Seydişehir'de gazeteciler günü etkinliği
KONYA (AA) - Seydişehir Belediye Başkanlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde gazetecilere birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği...

KONYA (AA) - Seydişehir Belediye Başkanlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde gazetecilere birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği verildi.

Bir dinlenme tesisinde verilen yemeğe, Kaymakam Tuncay Sonel, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Garnizon Komutanı Mehmet Oyanık, Emniyet Müdürü Ali Gürbunar, sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri ile ilçede görev yapan gazeteciler katıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yemekte yaptığı konuşmada, basın çalışanlarının gazeteciler gününü kutlayarak basının, katılımcı ve çağdaş demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirtti.

Başkanı Tutal, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nüzde beraber olmak, birlikte kutlamak istedik. Biz sizlerle çalışmaktan her zaman onur duyduk. Bağımsız ve tarafsız, objektif olduğunuz sürece tüm kentle birlikte olabilirsiniz. Yerel yöneticiler olarak bizler her zaman sizlere yakın olmaya çalıştık. Kente daha çok ve kaliteli hizmet vermek, ekonomik gelişimine katkı sağlamak, vatandaşlarımızın özgür düşünmesine aracı olan siz basın mensuplarımız bizlere ışık tutuyorsunuz. Sizlerin yol göstericiliğinde hizmetlerimize devam edeceğiz" dedi.

Cemiyet Başkanı Ali Saylam, Başkan Tutal'a ve katılımcılara teşekkür etti.