Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürlüğü'ne personel alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürlüğü'ne personel alımı
Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürlüğü'ne personel alımı
KONYA (AA) - Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürü Fatih Zekeriya Yerlikaya, Birliğin çalışma alanında bulunan Konya, Karaman, Aksaray ve...

KONYA (AA) -  Tarım Kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürü Fatih Zekeriya Yerlikaya, Birliğin çalışma alanında bulunan Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde illerindeki çiftçilere daha iyi hizmet sunabilmek için personel alımı yapacaklarını bildirdi.

Yerlikaya, yaptığı açıklamada, koydukları hedefleri 2015 yılının ilk altı ayında büyük oranda geçtiklerini belirterek, "Bu başarıdan dolayı tüm çalışanlara ve bize desteklerini esirgemeyen bölge halkına teşekkür ederim" dedi.

Yerlikaya, "Bölge Birliği çalışma alanında bulunan Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde illerindeki çiftçilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için mevcut personel kadrolarını güçlendirmek istiyoruz. Konya Bölge Birliğine bağlı belirli kooperatiflerde istihdam edilmek üzere kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alımı yapılacaktır" diye konuştu.

- Başvuru şekli ve süresi

Yerlikaya, 17 Ağustos 'ta başlayacak başvuruların şahsen yapılacağını belirterek, son başvuru tarihinin 26 Ağustos Çarşamba günü olduğunu ifade etti.

Konya Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde istihdam edilecek personelin veya ailesinin (anne/baba), Konya, Karaman, Niğde, Aksaray illerine bağlı alımı yapılacak olan kooperatifin bulunduğu il sınırı içerisinde son 6 aydır ikamet ediyor olması gerektiğini dile getiren Yerlikaya, konuyla ilgili, Tarım Kredi Kooperatifleri web sayfası www.tarimkredi.org.tr adresinde detaylı bilgilere ulaşılabileceğini vurgulayarak, "İlana ne kadar çok teveccüh olursa Türk tarımı ve çiftçisi daha çok kazanacaktır" dedi.

Yerlikaya, şartları uyan tüm isteklileri Tarım Kredi Kooperatiflerinde çalışmak üzere müracaatta bulunmaya davet etti.