Terör olayları nedeniyle konser iptal edildi

Terör olayları nedeniyle konser iptal edildi
Terör olayları nedeniyle konser iptal edildi
- Konya'nın Akşehir ilçesinde gerçekleştirilecek Mustafa Ceceli konseri, terör saldırıları sonucu asker ve polislerin şehit düşmesi üzerine iptal edildi

KONYA (AA - Akşehir ilçesinde gerçekleştirilecek Mustafa Ceceli konserinin, şehitler nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde hain terör saldırıları nedeniyle birçok şehit verildiğini belirtti.

Bu terör saldırılarında şehit verirken, konser etkinliğinin yapılmasını uygun görmediklerini ifade eden Akkaya, şunları kaydetti:

"Şehitler nedeniyle 24 Ağustos 2015 Pazartesi günü Akşehir Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilecek Mustafa Ceceli konserini iptal ettik.  Türkiye Cumhuriyeti'nin milli birlik ve beraberliğine, istikrarlı büyümesine, huzur ve barışına gölge düşürmek isteyenler asla başarılı olamayacaktır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, milli birliğine karşı gerçekleştirilen bu hain saldırılar hiçbir şekilde hedefine ulaşamayacaktır. Bu hain terör saldırılarını esefle kınıyor, şehit düşen asker ve polislerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize de başsağlığı diliyorum."