Torku Konyaspor basketbolda devre arasına mutlu girdi

Torku Konyaspor basketbolda devre arasına mutlu girdi
Torku Konyaspor basketbolda devre arasına mutlu girdi
- Torku Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Turhan: - "Üst üste aldığımız yenilgilerden sonra bu galibiyet çok iyi geldi. Devreye moralli girmemizi sağladı"

KONYA (AA) - Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Torku Konyaspor Basketbol Kulübü'nde basın sözcüsü Tunahan Turhan, devre arasına galibiyetle girdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Turhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Royal Halı Gaziantep maçında üst düzey bir oyun sergilediklerini ifade etti.

Salonu dolduran taraftarları karşısında muhteşem bir galibiyet aldıklarını belirten Turhan, taraftarın son dakikalara kadar desteğini hissettiklerini dile getirdi.

Turhan, oyuncuların Gaziantep ekibi karşısında galibiyete inandıklarını, gösterdikleri mücadeleyle kazandıklarını vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Devreye galibiyetle girdik, mutluyuz. Bu maçla 7. galibiyetimizi aldık. Üst üste aldığımız yenilgilerden sonra bu galibiyet çok iyi geldi. Devreye moralli girmemizi sağladı. Oyuncularımıza 5 gün izin verildi. Aranın ardından Konya'da ikinci yarının ilk maçı için çalışmalara başlanacak."

Turhan, son olarak 5 numara pozisyonunda oynayan Hakim Warrick'i kadrolarına kattıklarını, bunun dışında şimdilik transfer düşünmediklerini sözlerine ekledi.