Torku Konyaspor'un hedefi; Anadolu Efes'i yenmek

Torku Konyaspor'un hedefi; Anadolu Efes'i yenmek
Torku Konyaspor'un hedefi; Anadolu Efes'i yenmek
- Kulüp başkan yardımcısı Öten: - "Önümüzdeki hafta evimizde Anadolu Efes ile karşılaşacağız. Her maça olduğu gibi bu maça da galibiyet parolasıyla çıkacağız"

KONYA (AA) - Torku Konyaspor Basketbol Kulübü Başkan Yardımcısı Kerem Öten, Türkiye Basketbol Ligi'nin 11. haftasında Anadolu Efes'i konuk edeceklerini belirterek, her maça olduğu gibi bu maça da galibiyet parolasıyla çıkacaklarını söyledi.

Öten, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Darüşşafaka Doğuş maçında takımın mücadelesinden memnun kaldıklarını ifade etti. 

İlk 3 periyotta başa baş bir mücadele olduğunu ancak 4. periyotta kadro derinliği olan Darüşşafaka Doğuş'un maçı kopardığını belirten Öten, "5 maçlık galibiyet serimiz vardı. Bu durum bizleri bu zor maç için motive etti. Rakibimizin gücünü bilerek sahaya çıktık. Ciddi eksikliklerimize rağmen iyi mücadele ettik ancak yenilerek, serimizi sona erdirmiş olduk" dedi.

Öten, bir yenilgiyle ligde hiçbir şeyin bitmeyeceğini vurgulayarak, "Önümüzdeki hafta evimizde Anadolu Efes ile karşılaşacağız. Her maça olduğu gibi  bu maça da galibiyet parolasıyla çıkacağız. Umuyoruz ki Anadolu Efes maçından galip gelip, önemli bir maçı daha kazanmış oluruz. Taraftarımızın da bu zor maçta desteğini görmek istiyoruz. Son ana kadar 6. adam olarak destek vermeleri bizim artımız olacak. Taraftarımızla, korkulan bir deplasman olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.