TÜRSAB Başkanı Ulusoy, Konya'da

TÜRSAB Başkanı Ulusoy, Konya'da
TÜRSAB Başkanı Ulusoy, Konya'da
KONYA (AA) - Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Konya ve Karaman'da faaliyet gösteren turizmcilerin katıldığı...

KONYA (AA) - Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Konya ve Karaman'da faaliyet gösteren turizmcilerin katıldığı toplantıda gelecek yılı için planlanan turizm çalışmalarını anlattı. 

Ulusoy, Konya'da bir otelde düzenlenen toplantıda, turizm ve Türkiye'nin seyahat faaliyetlerine ilişkin gelişmeler hakkında bilgi verdi. Ulusoy, Konya'nın Turizm açısından çok kıymetli bir yapıya ve tarihe sahip olduğunu kaydetti.

Ulusoy, İstanbul, Antalya ve İzmir ne ifade ediyorsa, Konya'nın da aynı anlam ve önemi barındırdığını vurgulayarak, Konya'nın değerinin sadece Türkiye'ye değil, dünyaya yansıtılması gerektiğini bildirdi.

2016 yılında Konya'da uluslararası kongre ve toplantılara ev sahibeliği yapacağını anlatan Ulusoy, "Birlik ve dirliğimizi muhafaza edersek altından kalkamayacağımız hiçbir şey yoktur. Ekmeğimizi paylaşmamız ve kavga etmememiz lazım. TÜRSAB'ı eleştirenler ve birbirine düşürmek isteyenler amacına ulaşamamıştır. Türk halkı bizi her zaman  sevmiş ve saymıştır. Biz de TÜRSAB olarak görevimizi aksatmadık, dirliğimizi ve birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermedik" dedi.

Ulusoy, "Türkiye'nin geleceğinden umutluyuz, daha da büyümesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.