Üç aylık ikizleri trafik kazası ayırdı

Üç aylık ikizleri trafik kazası ayırdı
Üç aylık ikizleri trafik kazası ayırdı
- Konya'da tarım işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu yaşamını yitiren bebeğin, Elif Aktoğ olduğu öğrenildi - Kazada annesi ve babası da hayatını kaybeden Elif bebeğin ikiz kardeşi Emirhan'ın tedavisi ise yoğun bakımda sürüyor

KONYA (AA) - Konya'da dün tarım işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu ölen bebeğin Elif Aktoğ olduğu belirlendi. Elif bebeğin ikiz kardeşinin tedavisi ise yoğun bakımda devam ediyor.

Kazada hayatını kaybeden ve cenazesi Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırılan 3 aylık bebeğin, Elif Aktoğ olduğu öğrenildi.

Elif bebeğin, kazada yaşamını yitiren Sahide ve Halil Aktoğ çiftinin kızları olduğu, yaralanan ikiz kardeşi Emirhan'ın da aynı hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Kazada annesi, babası ve kardeşini kaybeden Emirhan'ın tedavisi yoğun bakımda sürüyor.

Öte yandan, tarım işçisi olarak Şanlıurfa 'dan Konya'ya geldiği öğrenilen Aktoğ ailesinin cenazeleri, memleketlerine gönderilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

Tarım işçilerini taşıyan minibüsün dün gece Konya-Aksaray karayolunun 50. kilometresinde devrilmesi sonucu 3 kişi ölmüş, 12 kişi yaralanmıştı.