Vali Erol, iş yeri açılışına katıldı

Vali Erol, iş yeri açılışına katıldı
Vali Erol, iş yeri açılışına katıldı
KONYA (AA) - Konya Valisi Muammer Erol, Damla Restaurant'ın açılışına katıldı.Erol, sabah namazından sonra dualarla yapılan...

KONYA (AA) - Konya Valisi Muammer Erol, Damla Restaurant'ın açılışına katıldı.

Erol, sabah namazından sonra dualarla yapılan açılıştaki konuşmasında, sabah namazından sonra yapılan açılışın anlamlı olduğuna işaret ederek, "Konya'mızın kaliteli mekanlara ihtiyacı var. Burayı hizmete açan değerli kardeşlerimi tebrik ediyorum. Hayırlı, bereketli kazançlar diliyorum" dedi.

İşletme Sahibi Adem Alemdar da sabahın feyz ve bereketinin başka olduğunu belirterek, "Biz de Konya'da farklı bir açılış yapalım istedik. Sabah namazının ardından böyle bir açılış yapmayı uygun gördük. Sabahın bereketiyle açılışımıza sayın Valimiz ve çok sayıda dostumuz katıldı. Bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. İnşallah burada, başta Konya'mızın olmak üzere ülkemizin değişik yörelerinden lezzetlerini, kaliteden ödün vermeden misafirlerimize sunacağız" dedi.

Duaların, ardından kurdele kesilerek, restoranın açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kurum müdürleri, iş adamları, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.

 


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Sabah

  ,

  Restaurant

  ,

  toplum

  ,

  ,

  sivil toplum

  ,

  sivil

  ,

  kurum