'5 Ders ve 5 Uzman' ile 'Sinema Atölyesi' başlıyor!

'5 Ders ve 5 Uzman' ile 'Sinema Atölyesi' başlıyor!
'5 Ders ve 5 Uzman' ile 'Sinema Atölyesi' başlıyor!

Dersler Fulya'daki ofiste gerçekleştirilecek

Kendi alanlarında uzman beş isim tarafından gerçekleşecek olan Sinema Atölyesi, sinemaya sevdalı tüm sinemaseverlere "Seyirci Kalmayın" çağırısı yapıyor.

Geçen yıl kapılarını açan ' Sinema Atölyesi' bu sene ihtiyaç duyulan dersler ile birlikte kadrosunu genişletti! Uğur Vardan’ın Koordinatör ve İçerik Danışmanlığı’nı yaptığı atölye aynı zamanda sektörün deneyimli isimlerinden Nizam Eren’in çabası ile start almıştı. Hafta içi her gün 10:00 – 15:00 saatleri arasında açık olan atölye, istek doğrultusunda yeni derslere de imkan tanıyacak!
Atölye, şu sıralar Sesime Gel adlı filmini henüz tamamlayan Hüseyin Karabey (Kısadan Uzuna Yapımcı-Yönetmen dersi),
Film adlı sıra dışı çalışmasıyla beğeni toplayan Kerem Topuz (Yapım-Yönetim Açısından Doğaçlama Sinema dersi),
Reklam, dizi ve sinema filmi müziği yapan ve halen “Babam Sınıfta Kaldı”, “Pis 7'li’li” gibi dizilerin müziklerini gerçekleştiren Murat Özdemir (Film ve Dizi Müziği Nasıl Yapılır, Nereden Başlanır?, Geçmişten Günümüze Film Müzikleri...Gerekli Enstrümanlardan, Yönetmen-Müzisyen İlişkisine dersleri),
SİYAD üyesi ve sinema eleştirmeni gazeteci Şenay Aydemir (Sinemada Akımlar ve Eleştiri dersi),
24 yıllık Halkla İlişkiler ve Pazarlama tecrübesi ile Nizam Eren (Bir Film Sinemalarda Nasıl Pazarlanır?, Sinemada Pazarlama, Reklam ve Halkla İlişkiler Faaliyeti dersleri) ile eğitim verecek ve sıcak bir ortamda katılımcılara sinemayı en geniş şekliyle aktarmaya, anlatmaya çalışacak.
Kur ücretinin 450 TL olduğu 'Sinema Atölyesi'nde kek, kurabiye, çay ve kahve de misafirlere ücretsiz sunulacak. Geri kalan tüm detaylar için www.nizameren.com adresine göz atabilirsiniz.