'Açıkhava'da müziğe devam

Yaz bitiyor, ancak İstanbul'da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konserler bitmiyor. Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tarafından düzenlenen organizasyonla İstanbullular, sonbahara da müzik ve eğlenceyle girecek.

İSTANBUL - Yaz bitiyor, ancak İstanbul'da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konserler bitmiyor. Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tarafından düzenlenen organizasyonla İstanbullular, sonbahara da müzik ve eğlenceyle girecek.
2 Eylül'de Fazıl Say ve Sertab Erener'in, şef İbrahim Yazıcı yönetimindeki Türkiye Gençlik Orkestrası eşliğindeki konseriyle başlayacak etkinlik 18 Eylül'e kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında Kıraç 3 Eylül'de sahneye çıkacak ve Cem Karaca'nın şarkılarını yorumlayacak. Türk popunun kraliçesi Sezen Aksu 4 ve 5 Eylül'de, Rafet El Roman 7 Eylül'de, Nil Karaibrahimgil 8 Eylül'de, Serdar Ortaç 10 Eylül'de, Kenan Doğulu 17 Eylül'de Harbiye Açıkhava'da dinleyicileriyle buluşacak. Ata Demirer'in de 6 Eylül'de 'tek kişilik dev kadrosu'yla renk katacağı etkinlik kapsamında 18 Eylül'de sahneye, BGST Dançıları ve Aynur eşliğinde Kardeş Türküler çıkacak. Biletix Tel: 0216 556 98 00 (Kültür Sanat)