Adele'den YouTube rekoru

Adele'den YouTube rekoru
Adele'den YouTube rekoru
Şu sıralar herkes Adele'in 'Hello'sunu konuşuyor. İngiliz şarkıcı şimdi de bu son şarkısıyla YouTube'da rekora imza attı. 'Hello' saatte bir milyon kez çalınıyor.

RADİKAL - İngiltere'den son yıllardan çıkan en popüler seslerden olan Adele'in son parçası 'Hello' gündemden düşmüyor. Büyük beğeni toplayan şarkının klibi  geçen cuma yayımlanmıştı. BBC Türkçe'nin haberine göre video 48 saatte 50 milyondan fazla kez tıklandı. Adele'in şarkısı aynı zamanda bu yıl YouTube'a en iyi giriş yapan video klip oldu. 'Adele hello' da geçen cuma ve cumartesi, YouTube'da en çok arama yapılan kelimeler oldu. Video ilk iki gün ortalama saatte bir milyon tık alırken, cuma günü bir aşamada saatteki tık sayısı 1,6 milyondu. Yeni Yıldız Savaşları filminin fragmanı ise saate 1,2 milyon kez izlenmişti.


Şarkı ayrıca çıkmasından sonraki 24 saatte çalınan müziğin kime ait olduğunu tanımlayan Shazam adlı uygulamada saniyede iki kişi tarafından sorgulandı. Toplam 200 bin sorgulamayla da uygulama rekoru kırıldı. Adele'in yeni şarkısı ilk olarak BBC 1 Radyosu'nda çalmış, üç yıldır yaptığı bu ilk yeni eser çalarken duygusal anlar yaşayan Adele gözyaşlarını tutamamıştı. (BBC)


  http://www.radikal.com.tr/146268014626801

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  HİÇ BİR ÖZELLİĞİ YOK ... - ARAGORA

  Üstelik,şarkının başındaki HELLO teması , Beatles den çalınmış...Beatles'in Hello goodbye,isimli şakısından..Dinleyin ..Anlarsınız.. Bütün dünya artık bir medya çılgınlığına dönüşmüş..İstedikleri her şeyi ünlü yapabiliyorlar..Klip berbat..Adele ,adı kolay söylenebilir ve akılda kalan bir ad...Üstelik kadın şişman ..Hiç şarkıcı kılığı yok..İşte bu dünya böyle bir dünya..Adamın varsa kral sensin...