Akbank Caz'da iki konser internetten canlı

Akbank Caz'da iki konser internetten canlı
Akbank Caz'da iki konser internetten canlı
Dün başlayan 25. Akbank Caz Festivali'nde 24 Ekim'deki Kerem Görsev Quartet ile 27 Ekim'deki Jülide Özçelik konserleri internette www.akbanksanat.com adresinden canlı olarak izlenebilecek.

Türkiye ’nin en uzun soluklu festivallerinden 25. Akbank Caz Festivali, şehri cazın farklı renkleriyle kucaklamaya, dünyaca ünlü sanatçıları ve toplulukları müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.
Zengin konser programları, atölye çalışmaları, paneller, cazlı brunch’lar ve Kampüste Caz konserleri ile her yıl olduğu gibi 25. yılında da  'Şehrin Caz Hali' sloganıyla takipçilerine unutulmaz anlar yaşatan 25. Akbank Caz Festivali kapsamında gerçekleştirilecek Kerem Görsev Quartet ve Jülide Özçelik konserleri ViV Live üzerinden canlı olarak yayınlayarak İstanbul dışındaki caz tutkunlarıyla da buluşturacak.  

Kerem Görsev Quartet’in 24 Ekim Cumartesi saat: 20.30’da ve  Jülide Özçelik’in 27 Ekim Salı günü saat: 20.30’da Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki konserlerini canlı olarak izlemek için www.akbanksanat.com adresini takip edin.

'Şehrin caz hali' Akbank Caz 25. yılında iddialı

'Şehrin caz hali'ne karışmak için 5 konser

31 Ekim'e kadar devam edecek 25. Akbank Caz Festivali hakkında detaylı bilgi için www.akbanksanat.com ve www.akbankcaz.com adreslerinin yanısıra Akbank Sanat iPhone uygulaması ve facebook.com/AkbankSanat, twitter.com/AkbankSanat adreslerini takip edebilirsiniz.