Aşkınızı nasıl alırdınız?

Aşkınızı nasıl alırdınız?
Aşkınızı nasıl alırdınız?
Pamela Spence, Onur Şenay ve Ümit İlban'ın rol aldığı, ilişkiler ve aşk üzerine eğlenceli oyun 'Aşk Listesi', 8 Aralık akşamı Gayrettepe'deki KATS Sahne'de prömiyer yapıyor.

Hayallerinizde yarattığınız kadının ya da erkeğin nasıl olmasını dilerdiniz? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü. Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl. Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder. Ya da hayallerinizde ki insan; duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri... Hangisi? Belki hepsi, belki hiçbiri... Bütün bu özelliklerden on tanesini seçerek karışık bir liste yapmanızı istesek acaba nasıl bir liste yapardınız? İdealinizdeki insanı yaratmak için 10 özellik seçmeniz gerekse hangilerini tercih ederdiniz?

Tyatro Şenay yapımı ‘Aşk Listesi’, bu sorular etrafında şekillenen eğlenceli bir oyun. Özdemir Çiftçioğlu’nun yönettiği, Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in başrollerini paylaştığı ‘Aşk Listesi’, 8 Aralık Salı günü KATS Sahne’de prömiyer yapıyor. Norm Foster’ın yazdığı, Menekşe Uçaroğlu’nun çevirdiği ‘Aşk Listesi’, aşk, yalnızlık, aldatma, ilişkiler üzerine eğlenceli bir romantik komedi. ‘Aşk Listesi’, 8 Aralık’taki prömiyerin ardından 9 ve 11 Aralık akşamı da KATS Sahne’de izlenebilir.

www.tiyatrosenay.com www.katssahne.com, Tel: 0212 263 10 63