Avril'le elektronik gece

Beyoğlu'nun yeni müzik kulübü Indigo, hafta sonu elektronik müzik meraklılarının uğrak yeri olacak. Cuma gecesi düzenlenecek 'Magic Nights' serisinin konukları Fauna Flash ve Dani Siciliano.

İSTANBUL - Beyoğlu'nun yeni müzik kulübü Indigo, hafta sonu elektronik müzik meraklılarının uğrak yeri olacak. Cuma gecesi düzenlenecek 'Magic Nights' serisinin konukları Fauna Flash ve Dani Siciliano. Alman Christian Prommer ve Roland Appel'den oluşan Fauna Flash kasımda çıkacak remiks albümlerinin tanıtım turnesine İstanbul'dan başlıyor. Bu yıl, caz ve alternatif müziğe yeni bir bakış açısı getiren solo albümü 'Likes'ı K7'dan yayımlayan Dani Siciliano ise albüm turnesinin ardından DJ seti ile Indigo'da olacak.
F-Com plak şirketinin en sıra dışı sanatçılarından Avril, yeni başlattığı sürpriz projesiyle 30 Ekim cumartesi Indigo'nun 'The Residents' gecelerinin açılışını yapacak. Avril'in müziği pop, electronica ve jazzy unsurlarla Air ve Radiohead tarzlarını anımsatıyor. Gecenin devamında ise Indigo'nun resident DJ'lerinden Jori Hulkkonen pikapların başına geçecek. Tel: 0212 244 85 67 (Kültür Sanat)