Axl Rose, Hall of Fame Onur Listesi'ne girmeyi reddetti

Axl Rose, Hall of Fame Onur Listesi'ne girmeyi reddetti
Axl Rose, Hall of Fame Onur Listesi'ne girmeyi reddetti

Guns N' Roses'ın solisti Axl Rose 80'li yılların rock ikonlarından biriydi

Guns N' Roses'ın solisti Axl Rose Rock and Roll Hall of Fame Müzesi'nin onur listesine adının eklenmesine karşı çıktı

ANKARA - Amerikalı hard rock grubu Guns N' Roses'ın solisti Axl Rose, Cleveland'da bulunan Rock and Roll Hall of Fame Müzesi'nin onur listesine adının eklenmesine karşı çıktı.

Rose, yayımladığı açık mektupta, kendisini talep edilen ve saygı duyulan biri gibi hissetmediğini ve isminin listeye eklenmesini kesinlikle istemediğini belirtti.

Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Beastie Boys ve The Comets'in aralarında bulunduğu gruplar, cumartesi günü yapılacak törenle Onur Listesi'ne girecek.

1993'teki albümden sonra grup üyeleri arasındaki gerginlik, tüm üyelerin gruptan ayrılmasına yol açmış ve orijinal gruptan geriye sadece solist Rose kalmıştı.

HAYRANLARI GRUBUN BİR ARAYA GELMESİNİ UMUYORDU
Hayranları, grubun tören sırasında yeniden bir araya gelmesini umut ediyordu.
Gruptan 1996 yılında ayrılan gitarist Slash ise Associated Press 'e yaptığı açıklamada törene katılacağını, ama o gün neler olacağını kestiremediğini söyledi.

Tüm dünyada albümleri 100 milyondan fazla satan Guns N' Roses grubunun üyeleri, 2010 yılında Dublin 'de sahneye bir saat geç çıktıkları için izleyicilerin tepkisini çekmiş, fırlatılan pet şişeler yüzünden sahneyi terk etmek zorunda kalmıştı.(aa)