Babylon Bomonti'de melankolik rock opera!

Babylon Bomonti'de melankolik rock opera!
Babylon Bomonti'de melankolik rock opera!
Şarkıcı, söz yazarı ve multi-enstrümantalist Shara Worden, kabare, opera ve rock müziğini bir araya getirdiği projesi My Brightest Diamond ile 17 Eylül Perşembe akşamı yeni açılan Babylon Bomonti sahnesine konuk oluyor. Nil Karaibrahimgil ise uzun aradan sonra enerjik sahne şovuyla bu akşam Babylon Bomonti'de olacak.

Gospel, jazz, klasik müzik dinleyerek ve kilise korosunda şarkı söyleyerek büyüyen Shara Worden, müzik kariyerine adım attığı 2006 yılından bugüne dek beş albüm yayımladı. Son albümü “This Is My Hand”i 2014’te piyasaya sunan sanatçı, ardından bu sene Haziran ayında son EP’si “I Had Grown Wild”ı hayranlarıyla paylaştı. Sufjan Stevens, David Byrne ve Fatboy Slim gibi müzisyenlerle çalışan Worden, indie-rock’ı teatral ve kendine has melankolik tarzıyla bir araya getiriyor.

Şarkıcı, söz yazarı ve multi-enstrümantalist Shara Worden, kabare, opera ve rock müziğini bir araya getirdiği projesi My Brightest Diamond ile 17 Eylül Perşembe akşamı yeni açılan Babylon Bomonti sahnesine konuk oluyor.

UZUN ARADAN SONRA NİL KARAİBRAHİMGİL

Şarkılarıyla Türk pop müziğine farklı dokunuşlar yapan Nil Karaibrahimgil ise bu akşam (16 Eylül Çarşamba) Babylon Bomonti’de sahne alıyor.
Renkli sesi ve farklı tarzıyla dikkat çeken Nil Karaibrahimgil, 2002 yılında ilk albümü “Nil Dünyası”ını yayımladı. Aynı zamanda oyunculuk ve yazarlık da yapan sanatçı, müzik kariyerine başladığı yıldan itibaren bugüne kadar 6 stüdyo albümüne imza attı. “XL”, "Rüzgar" ve "Kek" gibi renkli şarkılarıyla Türk pop müziğine farklı alternatifler ekleyen Nil Karaibrahimgil, uzun bir aranın ardından enerjik sahne şovuyla 16 Eylül’de Babylon Bomonti'nin konuğu oluyor.

Babylon konser biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve Babylon Bomonti Gişesi’nden satın alınabiliyor.