Baharı Şebnem Ferah ve MFÖ'yle karşılayın

Baharı Şebnem Ferah ve MFÖ'yle karşılayın
Baharı Şebnem Ferah ve MFÖ'yle karşılayın
Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle 2 Mayıs Cumartesi günü Lifepark'ta gerçekleşecek Parkta Bahar Festivali'nde müzikseverler baharı MFÖ ve Şebnem Ferah'la karşılayacak. Eğlenceli aktivitelerin de olacağı festivalde Sattas, Esin İris ve DJ Nadir Duman da sahnede olacak.

Doğa, müzik ve eğlencenin bir arada olacağı Parkta Bahar Festivali, Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle 2 Mayıs Cumartesi günü İstanbul ’un müzik dolu ormanı Lifepark’ta gerçekleştirilecek. Doğanın tadını çıkarmak isteyenler için kapıların 14:00’de açılacağı festival, saat 17.00’de Nadir Duman’ın eğlenceli DJ setiyle başlayacak. ‘Yine Mavi’ albümüyle son günlerin en çok dinlenen ismi Esin İris 18.00’de sahnede olacak. 19.30’da Sattas’ın yüksek tompolu müziğiyle devam edecek festivalde güçlü sahne performansıyla Türk rock müziğinin zirvesindeki kadın Şebnem Ferah saat 21.00’de sahneye çıkacak.

Festivalin finalini ise 22.30’da sahneye çıkacak efsane Türk pop-rock grubu MFÖ yapacak.

Gün boyu evlenceli aktivitelerin de yapılacağı Parkta Bahar Festivali’nin normal bilet fiyatları 56 TL, festival girişinde ise 70 TL olacak. Dileyen misafirler için sınırsız içecek ve ikramların olduğu Deluxe Lounge bileti ise 15 Nisan’a kadar 165 TL, festival girişinde 200 TL olacak. Biletler Biletix’te.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Şebnem Ferah

  ,

  hayat

  ,

  Rock

  ,

  Mavi

  ,

  Müzik

  ,

  Kadın

  ,

  MFÖ

  ,

  doğa

  ,

  dolu