'Bang Bang'i İstanbul'da söyleyecek

'Bang Bang'i İstanbul'da söyleyecek
'Bang Bang'i İstanbul'da söyleyecek
Victoria's Secret defilesinde sahneye çıkan Ariana Grande ve Nicki Minaj'ın eşlik ettiği yeni hit'i 'Bang Bang'le müzik listelerini alt üst etmeye devam eden yeni pop idolü Jessie J, Türkiye'ye geliyor. Seksi imajıyla da dikkat çeken Jessie J, 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlikpark'ta sahneye çıkacak.

“Bang Bang”, “Nobody’s Perfect”, “Price Tag” gibi hit parçalarıyla tüm dünyayı kasıp kavuran ve Türkiye ’de de geniş hayran kitlesi edinen yeni pop idolü Jessie J, 3 Temmuz Cuma akşamı Pozitif Live organizasyonuyla Küçükçiftlikpark’ta sahne almaya hazırlanıyor.
 

R&B, pop ile hip hop sound’larını bitmek bilmeyen enerjisiyle birleştiren ve şarkıları kadar tarzıyla da çok konuşulan şarkıcı, “Do it Like a Dude”, “Domino”, “Price Tag” ile dünya müzik listelerine hızlı giriş yapmıştı. Son olarak 2014’ün sonunda çıkardığı “Sweet Talker” albümünde Ariana Grande ve Nicki Minaj’ın eşlik ettiği yeni hit’i “Bang Bang” ile müzik listelerini alt üst etmeye devam ediyor. MTV Müzik Ödülleri’nde üç şarkıcının birlikte müthiş bir şovla sahneye koydukları şarkıyı Ariana Grande, dünyanın en iddialı şovu olarak kabul edilen Victoria’s Secret Defilesi’nde tek başına seslendirdi.
Milyonlarca albüm satışı ve kazandığı ödüllerle müzik dünyasının en çok takip edilen starları arasına giren Jessie J, renkli sahne şovu ve şarkılarıyla hayranlarına eğlence dolu çılgın bir şov vadediyor.

Jessie J konserinin biletleri 2 Mart Pazartesi gününden itibaren biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satışa sunulacak.