Başka yerde göremeyeceğiniz 13 özel performans!

Başka yerde göremeyeceğiniz 13 özel performans!
Başka yerde göremeyeceğiniz 13 özel performans!

Demir Demirkan da Tolga Akyıldız'la %100 Açık Sahne'nin konuğu.

Deneyimli müzik yazarı Tolga Akyıldız, 8 Mayıs'ta Garajistanbul'da düzenleyeceği 'Tolga Akyıldız'la % 100 Açık Sahne' etkinliğinde Hayko Cepkin, Pinhani, Redd, Demir Demirkan, Melis Danişmend gibi önemli isimlerin yanı sıra Moğollar, Mavi Sakal, Cenk Taner gibi Türk rock efsanelerini konuk edecek.

Müzik sektörünün önemli isimlerinden deneyimli gazeteci Tolga Akyıldız, başka yerde göremeyeceğiniz 13 özel performansa şahit olmak için müzikseverleri 8 Mayıs Cuma akşamı Garajistanbul’a davet ediyor. %100 Açık Sahne’yi genç gruplara ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü müzisyenlere açan Akyıldız, konuklarına yine unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak. 8 Mayıs'ta altıncısı düzenlenecek  %100 Açık Sahne’yi onurlandıracak isimler arasında Hayko Cepkin, Pinhani, Redd, Demir Demirkan, Melis Danişmend gibi önemli isimlerin yanı sıra Moğollar, Mavi Sakal, Cenk Taner gibi Türk rock efsaneleri de yer alıyor.


Moğollar
Bağımsız ve alternatif kulvarlarda ses getiren Yedinci Ev, Ars Longa, Nilipek, Emir Yargın ve Alpman&The Midnight Walkers’ınsa %100 Açık Sahne’ye özel performansları merakla bekleniyor.