Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performans 'Açık Sahne'de

Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performans 'Açık Sahne'de
Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performans 'Açık Sahne'de
Deneyimli müzik yazarı Tolga Akyıldız'ın 30 Ekim Cuma günü Garajistanbul'da düzenlediği '%100 Açık Sahne'de, Bulutsuzluk Özlemi'nden Aylin Aslım'a Gripin'den İskender Paydaş'a Radikal yazarı Yekta Kopan'ın gitaristliğini üstlendiği Ters Takla'dan Tibet Ağırtan'a başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performans gerçekleştirilecek.

‘%100 Açık Sahne’yi genç gruplara ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü müzisyenlere açan Tolga Akyıldız, konuklarına yine unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.

30 Ekim Cuma günü Garajistanbul’da düzenlenecek %100 Açık Sahne’yi onurlandıracak müzisyen ve gruplar arasında akustik özel performansıyla Bulutsuzluk Özlemi; İskender Paydaş ve konukları; Türkçe rap ikonu Ceza ; pop rock kulvarında efsane hitlerin yaratıcısı Gripin; ‘Adana İşi’ filmindeki rolüyle de dikkat çeken Aylin Aslım; elektro rock’çımız Bedük; yazar Tuna Kiremitçi’nin grubu Atlas; Mavi Sakal’ın eski solistlerinden Tibet Ağırtan; Radikal yazarı Yekta Kopan’ın gitaristliğini üstlendiği Ters Takla gibi önemli isimler yer alıyor.
Bağımsız ve alternatif kulvarlarda ses getiren isimlerden; 123 adlı grubundan sonra Lara Di Lara projesiyle Dilara Sakpınar; Türkçe rock’ın genç ve yetkin gruplarından Neyse; yurtdışı kariyerleriyle göz dolduran The Away Days; ilk albümleriyle ses getiren Ahmet Beyler ve Ozan Ekici’ninse %100 Açık Sahne’ye özel performansları merakla bekleniyor.

Tolga Akyıldız, “Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performansa tanıklık etmek ve müziğin birleştirici gücüyle şarkılar söylemek için Garajistanbul’da buluşalım!” diyor.