Benedict Cumberbatch evleneceğini gazete ilanıyla duyurdu

Benedict Cumberbatch evleneceğini gazete ilanıyla duyurdu
Benedict Cumberbatch evleneceğini gazete ilanıyla duyurdu
İngiliz aktör Benedict Cumberbatch, sevgilisi Sophie Hunter ile evleneceğini duyurdu. Ancak hayli alışılmadık bir yöntemle...

Sherlock dizisinin yıldızı Benedict Cumberbatch, sevgilisi Sophie Hunter ile nişanlandı. Ancak bunu duyurmak için basın kuruluşlarına bildiri göndermek, ya da sosyal medyada bir paylaşım yapmak yerine, oldukça geleneksel bir yöntem kullanmayı tercih etti.

The Times gazetesinin “Doğum, evlilik ve ölümler” sayfasına ilan veren ünlü oyuncunun ailesinin verdiği, çocuklarının evleneceğini duyurduğu ilanda şöyle denildi:

“Londralı Wanda ve Timothy Cumberbatch’in oğulları Benedict ile, Edinburglu Katharine Hunter ve Londralı Charles Hunter’ın kızları Sophie’nin nişanlandıklarını duyururuz.”

Tiyatro oyuncusu ve yönetmeni olan Sophie Hunter'ın beraber oldukları, Mayıs ayındaki French Open tenis turnuvasında anlaşılmıştı. O güne dek beraber olduklarını saklayan çift, turnuva sırasında beraber görüntülenince beraberliklerini onaylamak zorunda kalmıştı. Uzun süredir çift hiçbir yerde beraber görüntülenmiyor ve hiçbir davete beraber katılmıyor. Çifte yakın çevreler, Crumberbatch'İn ilişkileirni ve nişanlarını gizli tutmak, bu sayede medyanın ilgisini üzerine çekmemek istediğini söylüyor.


  ETİKETLER:

  Ünlü

  ,

  İlan

  ,

  sosyal

  ,

  evlilik

  ,

  yöntem