Bergüzar Korel: Meryem Uzerli'de bizde olmayan bir şey var

Bergüzar Korel: Meryem Uzerli'de bizde olmayan bir şey var
Bergüzar Korel: Meryem Uzerli'de bizde olmayan bir şey var
'Yılın Adamı' ödülü Halit Ergenç'e diz çökerek veren Meryem Uzerli için Ergenç ve Bergüzar Korel'den sıcak mesajlar geldi.

RADİKAL - Meryem Uzerli, GQ ‘Men Of The Year 2014’ ödül törenine katılarak, rol arkadaşı Halit Ergenç’in önünde diz çökerek ‘Yılın Adamı’ ödülünü vermişti. Milliyet gazetesinden Umut Ünver'e konuşan Ergenç ve eşi oyuncu Bergüzar Korel o geceyi değerlendirdi.
Uzerli’nin ödül gecesine katılacağından habersiz olduğunu ifade eden Ergenç, “Sahnede pek fazla belli etmedim ama benim için çok büyük sürpriz oldu, şaşırdım” dedi. Ergenç, yeni bir proje için de çalıştığını söyledi.
Korel ise, Meryem Uzerli’nin ödül sunumunun çok hoşuna gittiğini söyledi. Korel, “Meryem’le o kadar uzun zaman geçirdik ki, o bizim canımız. Sahnede eğilmesi hoşuma gitti ve öyle takdim etmesi çok güzel. Meryem çok esprili, rahat, doğal ve biz de olmayan bir şey var onda. Bize öğretilenlerin dışında, planların dışında bize tersini gösterdi her şeyin. Türkçeyi tatlı tatlı konuşması çok hoşuma gidiyor. Onu ekranda görmek istiyorum. Sahnede ışıl ışıl parlıyor” dedi.