Bir aşk üçgeni

Yönetmenliğini ve senaristliğini Gerard Stembridge'nin üstlendiği 'Aşkmatik' (About Adam) genç ve yakışıklı bir erkek ve 'hayranlarının'...

İSTANBUL - Yönetmenliğini ve senaristliğini Gerard Stembridge'nin üstlendiği 'Aşkmatik' (About Adam) genç ve yakışıklı bir erkek ve 'hayranlarının' hikâyesini anlatıyor. Stuart Townsend'in Adam rolünü oynadığı filmde, genç adamın aşk üçgenini oluşturan kız kardeşlerden Lucy'yi Oscar Kate Hudson, Laura'yı Frances O'Connor ve Alice'i Charlotte Bardley canlandırıyor.
Erkeklerin kalbini kırmak konusunda bir uzman olan Lucy, çalıştığı restoranda Adam'la tanışır. Adam'ın çekingenliğinden ve görüntüsünden etkilenen Lucy kısa sürede
onunla bir ilişkiye başlar. Adam ve Lucy nişanlanmışlardır. Ancak Lucy'nin kitap düşkünü, utangaç kız kardeşi Laura, kendisi gibi şiire tutkun ve en sevdiği yazarları okuyan bu genç adama âşık olmuştur.
Kısa süre için ikisinin arasında da bir ilişki başlar. Öte yandan olayları uzaktan izleyen ve her şeyin farkında olan büyük abla Alice de her ne kadar onaylamasa da Adam'dan hoşlanmaktadır. (Kültür Sanat)