Bir koltukta üç karpuz

Liv Tyler, Matt Dillon, John Goodman, Michael Douglas, Paul Reiser ve Richard Jenkins gibi Hollywood'un ünlü...

İSTANBUL - Liv Tyler, Matt Dillon, John Goodman, Michael Douglas, Paul Reiser ve Richard Jenkins gibi Hollywood'un ünlü
isimlerinin başrollerini paylaştığı 'Onunla Bir Gece' (One Night at McCools) çarpıcı bir kadının yarattığı karmaşa üzerine bir komedi.
Aerosmith müzik grubunun solisti Steve Tyler'ın kızı olarak doğuştan bir üne sahip olan videoklipler ardından 'Çalınmış Güzellik' ve 'Armageddon'la tanınan Liv Tyler, filmde baştan çıkarıcı ve kurnaz Jewel'i canlandırıyor. Senaryosu Stan Seidel'a ait olan 'Onunla Bir Gece'yi Harald Zwart yönetmiş.
Bir gece McCool barında birbirinden son derece farklı bir grup insan toplanır. Randy (Matt Dillon) barın işletmecisidir. Barın müdavimlerinden olan Carl (Paul Reiser) bir avukattır. Dedektif Dehling'in barda bulunma sebebi ise bir cinayeti aydınlatmaktır.
Jewel (Liv Tyler) adındaki genç ve güzel kadın McCools'a gelince ortalık bir anda ısınır. Üç erkek de bütün bir geceyi onu düşünerek geçirir. Ancak akıllarını başlarından alan bu genç kadın aslında göründüğünden son derece farklıdır. Jewel'in gruptaki hiçbir erkeğin aklına gelmeyecek birtakım planları vardır ve genç kadın başarıya ulaşmak için en büyük silahını, cinselliğini kullanmaktan çekinmeyecektir.
Bela yaratmakta tam bir uzman olan Jewel'in, bu üç erkeği yanyana getirmesinin altındaki özel nedenler kısa bir süre sonra trajik bir şekilde günışığına çıkacaktır. (Kültür Sanat)