Bir nevi 'Candan ve arkadaşları'

Bir nevi 'Candan ve arkadaşları'
Bir nevi 'Candan ve arkadaşları'

Açıkhava dan Anadolu ya: Candan Erçetin Avea Açıkhava Konserleri nin açılış ve kapanışında toplam üç gün sahneye çıkacak. Ardından Altınoluk, Çeşme, Bodrum, Denizli, Antalya ve Bursa da yine Avea Açıkhava Konserleri vermeye devam edecek.

17-23 Temmuz arasında gerçekleşecek Avea Açıkhava Konserleri Candan Erçetin'in müzik direktörlüğünde, Neşet Ertaş, Bülent Ortaçgil, Hayko Cepkin ve Gripin'i ağırlayacak

İSTANBUL - Candan Erçetin, Bülent Ortaçgil, Neşet Ertaş, Hayko Cepkin ve Gripin 17 - 23 Temmuz arasında müzikseverleri Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’na davet ediyor. 2010’da altıncısı düzenlenen Avea Açıkhava Konserleri kapsamında sevenleriyle buluşacak bu isimlerden ilki Candan Erçetin olacak. Bu yıl etkinliğin müzik direktörlüğünü de üstlenen Candan Erçetin 17, 18 ve 20 Temmuz’da geniş repertuarı ve sahne performansıyla Açıkhava’da olacak.
40’ıncı sanat yılını kutlayan Bülent Ortaçgil 21 Temmuz’da, saz, söz ve ses ustası Neşet Ertaş ise 22 Temmuz’da sahneye çıkacak. Orta Anadolu türküleriyle ‘Çağımızın Karacaoğlan’ı olarak tanımlanan Neşet Ertaş’ın ardından da, tarzı ve müziğiyle rock alemimimizn en kendine has isimlerinden Hayko Cepkin, rock müziğinin önemli gruplarından Gripin’le birlikte 23 Temmuz’da etkinliğin kapanışını yapacak.

Avea’dan müşterilere indirim
Avea konserleri bu yıl sadece İstanbulla sınırlı tutulmuyor, Anadolu’nun yazlık beldelerine de taşınıyor. Etkinlik kapsamında İstanbul’daki son konserini 20 Temmuz’da verecek Candan Erçetin, 23 Temmuz’dan itibaren de Altınoluk, Çeşme, Bodrum, Denizli, Antalya ve Bursa Açıkhava Tiyatroları’nda konserler vermeye devam edecek. Tüm konserler 21.00’de başlayacak. Avealıların yüzde 20 indirimli alacağı, fiyatları 40 ile 90 lira arasında değişen biletler biletix’te. (Kültür Sanat)