Boğaz'da balık-ekmek caz

Boğaz'da balık-ekmek caz
Boğaz'da balık-ekmek caz
Kahvaltıda Caz'dan Topkapı Sarayı'ndaki Günbatımı Konserleri'ne enteresan konser projeleriyle tanınan Hakan Erdoğan Production, 2008'de İstanbul 2010'un desteğiyle rıhtımlarda düzenlediği Balık Ekmek Caz projesiyle, bu yaz Boğaz'a açılıyor.

İSTANBUL - Kahvaltıda Caz’dan Topkapı Sarayı’ndaki Günbatımı Konserleri’ne enteresan konser projeleriyle tanınan Hakan Erdoğan Production, 2008’de İstanbul 2010’un desteğiyle rıhtımlarda düzenlediği Balık Ekmek Caz projesiyle, bu yaz Boğaz’a açılıyor. Kuruçeşme rıhtımından kalkacak konforlu gezi yatı Bosphorus Princess’de düzenlenecek etkinlik, 27 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da başlıyor. Ekim sonuna kadar sürecek etkinlik, çarşamba ve cumartesi günleri yapılacak.
27 Mart’taki ilk jam session’da Neşet Ruacan House Band ile birlikte Kerem Görsev, Kent Mete, Feyza Eren, Selen Beytekin, Önder Focan, Ferit Odman, Kürşat Deniz, Ozan Musluoğlu, Nilüfer Verdi gibi Türkiye’nin önde gelen caz müzisyenleri yer alacak. Balık-ekmek ile sınırsız şarap ve bira servisinin yapılacağı, Balık Ekmek Caz konserlerinin bilet ücreti ise 100 lira olarak belirlendi.
19.00’da başlayıp 21.30’a kadar iki buçuk saat sürecek etkinliğin 31 Mart Çarşamba ve 3 Nisan Cumartesi günkü konuğu Kent Mete Trio olacak. 7 Nisan ve 10 Nisan’da Neşet Ruacan’lı Feyza Eren Dörtlüsü’nü, 14 Nisan ve 17 Nisan’da ise Önder Focan Trio ile Sibel Köse’yi ağırlayacak balık Ekmek Caz’ın nisandaki son konukları 21 Nisan ve 24 Nisan’da Elif Çağlar Dörtlüsü. Tel: 0212 219 19 96 (Kültür Sanat)