Bono ölümden döndü

Bono ölümden döndü
Bono ölümden döndü
U2'nun solisti Bono'nun özel jetinde meydana gelen bir aksaklık yüzünden 8 bin feet'te bulunan uçakta korku dolu anlar yaşadı. Resmi makamlar olayı doğruladı ve konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

İrlandalı rock grubu U2’nun solisti Bono’nun özel bir jetli ile yaptığı seyahat sırasında ölümden döndüğü ortaya çıktı. Dün yakın arkadaşlarıyla beraber Dublin’den Almanya ’nın başkenti Berlin’e uçan Bono’nun uçağı, 8 bin feet’teyken bagaj kapaklarının beklenmedik bir biçimde açılmasının ardından düşme tehlikesi geçirdi.

NTV'de yer alan habere göre, ünlü sanatçıya yakın kaynaklar, İrlanda medyasına yaptıkları açıklamada, söz konusu olayın ardından uçağın 1 saat daha yolculuk ettiğini ve bir terslik yaşanmadan Berlin’e indiğini belirtti. Olayın ardından açıklama yapan Alman yetkililer, seyir halindeyken uçakta gerçekleşen aksaklığı doğruladı ve konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

‘Learjet 60’ isimli özel jetindeki aksaklıktan dolayı talihsiz anlar yaşayan Bono, Berlin’de düzenlenen bir ödül törenine katılmak için Almanya’da bulunuyor.