Bruce Willis Broadway tozu yutacak

Bruce Willis Broadway tozu yutacak
Bruce Willis Broadway tozu yutacak
Hollywood yıldızı Bruce Willis Broadway sahnelerine giriş yapıyor. İlk oyunu ise Stephen King'in dünyaca ünlü romanı 'Misery' olacak...

Bruce Willis, hayranlarıyla Broadway sahnelerinde buluşmaya hazırlanıyor. Hollywood yıldızı, Stephen King’in 1987 tarihli romanı ‘Misery’ (Sadist) ile tiyatro sahnesinde olacak. Tiyatro metni, romanı aynı zamanda senaryolaştıran isim olan William Goldman’ın elinden çıkacak.


King’in en bilinen eserlerinden olan ‘Misery’nin Rob Reiner imzalı 1990 tarihli film uyarlamasının başrollerinde James Caan ve Kathy Bates rol almış (üstteki fotoğraf), film Bates’e ‘En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ı getirmişti. Gerilim türündeki ‘Misery’, meşhur bir yazarın geçirdiği trafik kazası sonrası hastalıklı bir hayranı tarafından alıkonulması ve ardından yaşananları anlatıyor. Will Frears’ın yönetmenliğinde sahnelenecek oyunda ise Bruce Willis popüler roman yazarını, Elizabeth Marvel ise fanatik hayranı canlandıracak. Warner Bros. Theatre Ventures, Castle Rock Entertainment ve Raymond Wu’nun yapımcılığında hazırlanan oyun, ismi daha sonra açıklanacak olan bir Broadway Tiyatrosu’nda 2015 sonbaharında başlayacak.