...bu arada

Neil Young kasım ayında bir greatest hits albümü çıkaracak. 'The Best of Neil Young'da Young'ın solo kariyerinin yanı sıra Crosby, Stills, Nash and Young döneminin klasikleri de yer alacak.

  • Neil Young kasım ayında bir greatest hits albümü çıkaracak. 'The Best of Neil Young'da Young'ın solo kariyerinin yanı sıra Crosby, Stills, Nash and Young döneminin klasikleri de yer alacak.
    'Down By The River', 'Like A Hurricane' ve 'Rockin' In The Free World', albümde yer alacak 16 parçadan birkaçı.
  • Weezer, merakla beklenen yeni albümünü bitirmek üzere. Albüm, önümüzdeki yıl ilkbaharda yayımlanacak. Emektar emo-punk grubu son olarak 2002'de 'Maladroit' adını verdiği dördüncü stüdyo albümünü çıkarmıştı.
  • DJ Paul Oakenfold 9 Ekim Cumartesi 23.00'te İstanbul'da. FG 93.7 tarafından düzenlenen organizasyon Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek. Biletix Tel: 0216 556 98 00
  • Tenor Hakan Aysev'in ikinci albümü yolda. İsmi henüz belli olmayan albümde sözleri halk ozanları Yunus Emre ve Âşık Veysel'e ait eserlerin yanı sıra Yelda Karataş ve Kaan Erkam'ın sözlerini yazdığı eserler yer alıyor. Albümdeki tüm eserlerin besteleri ise Anjelika Akbar ve Can Atilla imzasını taşıyor.
  • REM'in 5 Ekim'de çıkacak yeni albümü 'Around the Sun'da yer alan şarkıların tamamını www.myspace.com/rem'den dinleyebilirsiniz. Grup şu sıralar Bruce Springsteen, Pearl Jam gibi isimlerle birlikte George W. Bush'un tekrar ABD Başkanı seçilmesini engellemek için düzenlenen 'Vote for Change' turnesi kapsamında sahneye çıkıyor.
  • No Doubt'ın solisti Gwen Stefani'nin ilk solo albümünün adı nihayet belli oldu: 'Love, Angel, Music, Baby'. OutKast'ten Andre 3000, Linda Perry gibi isimlerin katkıda bulunduğu albüm, 23 Kasım'da yayımlanacak.