Bunlar da var...

Bunlar da var...
Bunlar da var...

Jennifer Aniston ve genç kızların sevgilisi Gerard Butler?dan bir romantik komedi.

Ödül olarak Jennifer
‘Ödül Peşinde’, Jennifer Aniston ’lı bir romantik komedi. Romantik filmlerin vazgeçilmez yıldızına eşlik edense Gerard Butler. Film bir ödül avcısıyla, peşinde olduğu suçlu arasındaki aşkın hikâyesi. Ödül avcısı, Butler yeni görevinin, trafik cezalarını ödemeyen eski karısını (Jennifer Aniston) yakalamak olduğunu öğrenince keyiften dört köşe olur. Ne var ki ne olduğunu anlamadan kendini onunla beraber bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur. (Kültür Sanat)

Cadılar bayramı bitmez!
‘H II: Katliam’ adlı Rob Zombie imzalı filmde, Sheri Moon Zombie, Chase Wright Vanek, Scout Taylor - Compton, Malcolm McDowell gibi isimler rol alıyor. Uçukluktan imtina etmeyen korku filmi yönetmenlerinden Rob Zombie, John Carpenter’ın 1978 tarihli klasiğinden uyarladığı ilk filmin devamını getirdi. Sinemanın ürkütücü katillerinden Michael Myers’ın cinayetleri ardındaki sebepleri sorguluyan film bu kez katilin zihnine odaklanıyor. Michael’ın ilk filmden tanıdığımız kız kardeşi Laurie Strode, tabii ki katil ağabeyi tarafından yine rahat bırakılmıyor. (Kültür Sanat)

Jackie Chan çoluk çocuğa karıştı
Hong Kong’un hem eğlenceli, hem hareketeli aksiyon adamı Jackie Chan, bu hafta gösterime giren ‘Kapımdaki Casus’ta çocuklarla birlikte kamera karşısında. CIA ajanı Bob Ho’nun son macerası hiç alışık olduğu gibi çıkmaz. Seyahate çıkan kız arkadaşının, ona çok da ısınamamış çocuklarına bakmak zorunda kalır. Yetmezmiş gibi işin içine bir de Rus mafyası karışır. Böylece Jackie Chan usulü komiklikler de birbirini takip eder. (Kültür Sanat)

Ejderhanı nasıl eğitirsin?
23 Nisan haftası animasyonsuz olmazdı. Yurtdışındaki eleştirmenlerin övgüyle karşıladığı üç boyutlu animasyon ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?’de bu görevi yerine getiriyor. Cressida Cowell’ın aynı adlı çocuk romanı serisinden uyarlama film, küçük Viking Hıçkıdık ve ejderhası Dişsiz üzerine. Gelenekleri gereği gördüğü yerde ejderhalarla mücadele etmesi gereken Hıçkıdık, korunmaya muhtaç Dişsiz’le karşılaşınca ondan beklenenden farklı bir yol tutturuyor. İkisi arasındaki dostluk, ejderhalarla Vikingler arasındaki husumetin de sona ermesini sağlıyor.  (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    Jennifer Aniston