Buyrun 'Yakar Top'a

'Afili Aynasızlar' filminde de birlikte kamera karşısına geçen Vince Vaughn ve Ben Stiller'ın başrolünde oynadığı 'Yakar Top', çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından yakar topun merkezinde dönen bir komedi.

İSTANBUL - 'Afili Aynasızlar' filminde de birlikte kamera karşısına geçen Vince Vaughn ve Ben Stiller'ın başrolünde oynadığı 'Yakar Top', çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından yakar topun merkezinde dönen bir komedi. Yönetmen Rawson Marshall Thurber'ın senaryosuna da imza attığı filmin kahramanı Peter La Fleur (Vaughn) artık güncelliğini yitirmiş bir spor kulübünün karizmatik sahibidir. Jimnastik kulübünün üyeleri ise kulübün adına bile yakışmayacak averaj altında garip insanlar.
Bu gösterişsiz jimnastik kulübünün sakinlerini kötü günler beklemektedir. Eğer La Fleur bir ay içinde 50 bin dolar bulamazsa kulübü, rakip kulübün sahibi zengin ve egomanyak White Goodman'ın eline geçecektir. La Fleur ve kulübün tuhaf sakinlerinin ise aklına parlak bir fikir gelir: Büyük ödülü, tam da ihtiyaç duydukları 50 bin dolar olan Las Vegas'ta düzenlenen yakar top turnuvasına katılmak... (Kültür Sanat)