Çağan Irmak'ın 'en neşeli filmi' bir Pamuk Prenses masalı

Çağan Irmak'ın 'en neşeli filmi' bir Pamuk Prenses masalı
Çağan Irmak'ın 'en neşeli filmi' bir Pamuk Prenses masalı

Sevinç Erbulak (solda), Genco Erkal, Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyuncuların rol aldığı filmin çekimleri başladı.

İSTANBUL - Çok geniş kitleleri ağlatan, gönül tellerini titreten ‘Babam ve Oğlum’ ve ‘Issız Adam’ gibi filmlerle tanınan Çağan Irmak, bu kez gülümsetecek. Çağan Irmak, “En güler yüzlü filmim” diye nitelendirdiği yeni filmi ‘Prensesin Uykusu’nun çekimlerini tamamlamak üzere... Çekimlerinin büyük kısmı Yeşilköy ve Halkalı’da gerçekleşen ve önümüzdeki hafta tamamlanacak filmde Çağlar Çorumlu, Sevinç Erbulak, Genco Erkal, Alican Yücesoy, Şevval Başpınar, Ayşenil Şamlıoğlu, Funda Şirinkal ile konuk oyuncu olarak Işıl Yücesoy rol alıyor.
Sıradan görünen ama aslında rengârenk karakterlere sahip bir grup insanın birlik olup kaderi değiştirme çabalarını hayatın tam içinden anlatan filmin yapımcılığını Most Production ve Imaj üstleniyor. Senaryosunu da Çağan Irmak’ın yazdığı ‘Prensesin Uykusu’nun müziklerini aynı isimli şarkıya da imza atan REDD grubu yapacak. Filmin görüntü yönetmeni ise Çağan Irmak’ın ‘Issız Adam’ ve ‘Karanlıktakiler’de birlikte çalıştığı Gökhan Tiryaki.

İçinde bütün masallar var
Çağan Irmak’ın daha önce Radikal’e yaptığı açıklamada “Çağdaş bir Pamuk Prenses uyarlaması. İçinde Polyanna da var, Deli Dumrul da, Türk masalları da” diye nitelendirdiği ‘Prensesin Uykusu’nun aralık ayında vizyone girmesi planlanıyor. www.prensesinuykusu.com (Kültür Sanat)